לחוות ולתרגל צילום במגוון נושאים בסדנאות ומפגשים שמתקיימים לאורך השנה. ניתן לתאם סדנאות במועדים שונים לקבוצות, זוגות וארגונים.

הסדנאות מיועדות לשוחרי צילום בכל הרמות – מתחילים ומתקדמים.

סדנת צילום בקרקס

הקרקס מלא בצבעים, אנרגיה מתפרצת של תנועה, הומור ופעלולים: נערת גומי, אקרובטים ולוליינים על חבלים, ג'אגלינג על חד אופן, שיווי משקל חתולי ועוד. נצלם את שלבי ההכנה ואת המופע עצמו, עם תאורת במה ותלבושות מיוחדות.

סדנת צילום אגמון החולה

הזדמנות מיוחדת לצלם אלפי עגורים באגמון, כשהם במנוחה, בתעופה וליקוט מזון. להתנסות בצילום בתנאי אור משתנים, ערפל, מהירויות שונות, מריחת/הקפאת תנועה ולכידת הרגע. הסדנה בקבוצה קטנה והנחיה צמודה.

צילום במועדון אגרוף

הסדנה הזו עוסקת בתנועה, והיא הזדמנות לצלם בסביבה קצת אחרת ממה שאנחנו רגילים: מועדון סגור, הרבה תנועה סביב, הרבה אנרגיה. בצילום אירוע כזה נדרשת תשומת לב ונדרש ריכוז. אי אפשר להישאר אדישים לקצב

צילום ההילולה במירון

"מי שלא ראה את שמחת ל"ג בעומר על קברו של רבי שמעון בר יוחאי - לא ראה שמחה מימיו..." - כתב ש"י עגנון. ההילולה במירון - חוויה אנתרופולוגית וצילומית עוצמתית. לצלם תפילה המונית או שקטה ופרטית, ריקודים סוערים, משחקי חץ וקשת, חאלקה ומדורות ענק.

סדנת צילום רקדנית בטן

רקדנית בטן מקצועית עם המון תלבושות ואביזרים, מוזיקה מתאימה וכמובן - קפה שחור ותה מתוק, כמתבקש. במערה עם משחקי אור וצל, מרחבים, רקע נפלא, וקרירות - למרות החום בחוץ... או על רקע פסל סביבתי בעל צורה מיוחדת כשמרחוק ברקע העיר הסואנת.

צילום בכרם התימנים

סדנת צילום בנוף אורבני בשכונה מקסימה ואותנטית שכמו קפאה בזמן. בשכונה נמצא אנשים חביבים, סמטאות עם בתים צפופים וחצרות פנימיות, פאבים, מסעדות, חומוסיות, שוק וקרבה לחוף הים. בסדנה אספר על הכרם ונתמקד בצילום מאפייני השכונה ופורטרטים

צילום ברמלה

רמלה - עיר עם מבנים ייחודיים, שוק צבעוני, בריכה תת קרקעית ועוד. בסדנה נבקר ב-2-3 אתרים בעיר, ביניהם השוק שסיור בו מעורר את כל החושים ומאפשר צילומים מלאי צבע ועניין וברכת הקשתות היחודית

צילום בחג המולד

בסדנה הזו לא נראה את סנטה קלאוס ולא נחלק מתנות, אבל כן נשתתף במיסת חג המולד, נמשיך למנזר של נשים ונסיים במיסת חצות במנזר גברים אורתודוקסי. הסיור בקבוצה קטנה, הנחיה צילומית והסברים על המקומות לכל אורך הסדנה.

צילום מצעד הגאווה

חגיגות ענק, דראג קווינז, דגלים, תלבושות פומפוזיות, מוזיקה, תהלוכה מפוארת של מאות מחברי הקהילה הגאה, בני משפחה ותומכים נלהבים. דיירי הרחובות יוצאים למרפסות הבתים ולגגות - לעודד ולהזדהות, להציע מים קרים לצועדים או לקרר אותם בהמטרת מים מלמעלה...