קורסי צילום - מתחילים ומתקדמים

קורס צילום ללמידת מבנה והפעלת המצלמה, לפיתוח השפה והזהות הצילומית ושכלול יכולת הביטוי בצילום. 13 מפגשים בקורס יסודות ושפת הצילום ו-14 מפגשים בקורס המתקדם, העוסק בפיתוח ההתבוננות; נשלב בין למידה תאורטית, התנסות מעשית וניתוח עבודות, של עצמנו ושל צלמים מובילים, נראה איך הטכניקה משרתת אותנו אך היא לא העיקר.

קורס צילום לנוער

הקורס מיועד לשוחרי צילום שרוצים ללמוד את הבסיס לצילום טוב ולהתנסות באופן מעשי, דרך פרויקטים, ניתוח עבודות, נגיעה בצילום שטח ובצילום סטודיו, תאורה טבעית ומלאכותית, לראות ולנתח עבודות של טובי הצלמים. אין צורך בידע מוקדם, רק במצלמה ואהבה לצילום. קורס שנתי (5 חודשים) או קורס קיץ מרוכז בן 5 ימים. הקורסים מיועדים לבני 12-17

קורסים מותאמים לארגונים

קורסי צילום בסלולר או במצלמה לארגונים, בתי ספר ו/או קורס חוויתי לרווחת עובדי הארגון. קורסים דומים התקיימו בויצו מודיעין ותל אביב, לצוותי מורים בבית ספר למטרת שילוב הצילום בהוראה ועוד. קורס או סדנה חד פעמית שישפרו את איכות הצילום שלכם לצרכי העסק, לדוגמה: צילום מוצרים, צילום דירות למתווכים וכדומה. צרו קשר לקבלת תוכנית מותאמת לארגון ולצרכיכם.

שיעורי צילום פרטיים

קניתם מצלמה ורוצים ללמוד איך להוציא ממנה את המיטב? מעוניינים לשפר את איכות הצילום שלכם בטלפון הסלולרי? אשמח לסייע במספר שיעורים גמיש לפי הצרכים שלכם, בזמן הנוח לכם.