קורס צילום לנוער

הקורס מיועד לשוחרי צילום שרוצים ללמוד את הבסיס לצילום טוב ולהתנסות באופן מעשי, דרך פרויקטים, ניתוח עבודות, נגיעה בצילום שטח ובצילום סטודיו, תאורה טבעית ומלאכותית, לראות ולנתח עבודות של טובי הצלמים. אין צורך בידע מוקדם, רק במצלמה ואהבה לצילום. קורס שנתי (5 חודשים) או קורס קיץ מרוכז בן 5 ימים. הקורסים מיועדים לבני 12-17

קורס צילום במבט נשי

קורס צילום שמיועד לנשים ונותן ביטוי להתבוננות הייחודית של נשים על עצמנו ועל סביבתנו. 14 מפגשים העוסקים ביסודות ובשפת הצילום ו-14 מפגשים בקורס המתקדם העוסק בפיתוח ההתבוננות; נשלב בין למידה תאורטית, התנסות מעשית וניתוח עבודות, של עצמנו ושל צלמות מובילות, נסתכל על הצילום בצורה הוליסטית, כשהטכניקה נלמדת ומשרתת אותנו אך לא העיקר.

קורסים מותאמים לארגונים

קורסי צילום בסלולר או במצלמה לארגונים, בתי ספר ו/או קורס חוויתי לרווחת עובדי הארגון. קורסים דומים התקיימו בויצו מודיעין ותל אביב, לצוותי מורים בבית ספר למטרת שילוב הצילום בהוראה ועוד. קורס או סדנה חד פעמית שישפרו את איכות הצילום שלכם לצרכי העסק, לדוגמה: צילום מוצרים, צילום דירות למתווכים וכדומה. צרו קשר לקבלת תוכנית מותאמת לארגון ולצרכיכם.

שיעורי צילום פרטיים

קניתם מצלמה ורוצים ללמוד איך להוציא ממנה את המיטב? מעוניינים לשפר את איכות הצילום שלכם בטלפון הסלולרי? אשמח לסייע במספר שיעורים גמיש לפי הצרכים שלכם, בזמן הנוח לכם.